Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı, kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen bir reklam türüdür. Kişiler,firmalar ve web siteleri ürün ya da hizmet tanıtımları için artık tüm bütçelerini neredeyse sosyal medya pazarlaması için harcıyor.
  • Dijital Pazarlama
  • Hızlı Yayılması
  • Düşük Maliyetli
  • Hedefleme Yapılması
img

Sosyal Medya Reklam Türleri

Facebook,İnstagram,Twitter,Linkedin

Facebook Reklamları

Dünya çapında en fazla üyeye sahip olan sosyal medya platformu Facebook’tur. Farklı sosyal statülerdeki insanların yer aldığı bu platformda, sitenizi öne çıkaracak Facebook reklam seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İnstagram Reklamları

500 milyona yaklaşan üye sayısına sahip olan Instagram, artık kurumsal firmaların da vazgeçilmez bir kanalı! Sosyal medya reklamları söz konusu olduğunda Facebook’tan sonra ikinci sırada akla gelen Instagram reklam alanında da, fotoğraf ya da video gibi görsel paylaşımlarla hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyor.

Twitter Reklamları

Hem reklam vermek hem de hedef kitleyle direkt iletişim halinde olmak isteyenler için Twitter reklamları, etkili sosyal medya reklamları arasındadır. Potansiyel ve mevcut müşterilerinizi hashtag’ler aracılığıyla bilgilendirerek, anlık etkileşimler kurabilirsiniz.

Youtube Reklamları

İnternetin interaktif televizyonu olarak adlandırılan YouTube platformunda reklam yayınlamanız, işletmenizi tam zamanında tıpkı televizyon reklamları gibi tanıtmanıza imkan tanımaktadır. YouTube reklam yönetimi konusunda profesyonel şekilde hareket ettiğiniz takdirde geniş ve doğru hedef kitlelere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Tanıtımı

Icon
İÇERİK PAZARLAMA
Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi Kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması Etkin raporlama ve kampanya yorumlaması
img
Icon
ETKİLİ SONUÇLAR
Marsoft Yazılım deneyimini sosyal medya reklam hesaplarınıza yansıtarak hedeflerinize (KPI) etkin ve emin adımlarla yürümenizi sağlar.

Bizimle iletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel bir ortaktır.

Mesajınız başarı ile gönderildi. En kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.