Android & İOS Uygulama

img
Mobil Yazılım - Mobil Uygulama
Daha Fazla Kitleye Ulaşın ve Marka Bilinirliliğiniz Arttırın

Günümüzde Türkiye’de ki internet kullanıcılarının %65’i cep telefonu ve tabletleri üzerinden internete bağlanmaktadır. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz için markanıza ait bir uygulamanın olması, pazardaki marka bilinirliğinize ve müşterilerinize “omni-channel” olarak adlandırdığınız “Çoklu Kanal” üzerinden ulaşmanıza önemli bir rol oynamaktadır.

Uygulamanız ticari bir altyapıda veya yalnızca firma profilinizi yansıtacak yapıda olabilir. Ama burada önemli olan her kanal üzerinden hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmaktır.

Uygulama dükkanlarında marka ve projenizin yer alması ile müşterilerinize sizi alternatif platformlarda takip edebilme olanağı sağlamış olacak ve satış kanallarınızı genişletmiş olacaksınız.

animationanimation
99
%
Android Yazılım
99
%
Mobil Yazılım
99
%
İOS Yazılım
Android ve Ios yazılımcısı olmak dışında projenizi baştan ele almak, gerektiğinde yönetmek, performans ve güvenlik açısından incelemek
  • Sağlam Altyapı ve uyum

    Projeyi ileriye yönelik etraflı şekilde düşünerek sağlam bir altyapı kurulur ve tüm cihazlar ile uyumlu çalışması sağlanır.

  • Kullanıcı dostu ve modern

    Bir kullanıcının neler yapabileceğini düşünerek basit ve rahat kullanılan arayüz teknikleri uygulanır.

Aklınızdaki yazılımı bize anlatın, uygulamasını hazırlamaya başlayalım.

Icon
IOS UYGULAMA
Birçok mobil uygulama projesini hayata geçiren Web Mobil Yazılım, kurumsal mobil uygulama geliştirme, lokasyon bazlı mobil uygulama geliştirme, e-ticaret mobil uygulama geliştirme gibi birçok farklı uzmanlıkta mobil uygulama geliştirme konusunda tecrübelidir.
Icon
Daha Fazla Kitleye Ulaşın ve Marka Bilinirliliğiniz Arttırın
Uygulama dükkanlarında marka ve projenizin yer alması ile müşterilerinize sizi alternatif platformlarda takip edebilme olanağı sağlamış olacak ve satış kanallarınızı genişletmiş olacaksınız.
Icon
Android Uygulama
Google’ın açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak sunduğu Android, günümüzde birçok akıllı telefon ve tablet üreticisinin tercihi haline gelmiş ve akıllı cep telefonu ve tablet sektörünün en çok kullanılan platformu haline gelmiştir. Bizde bu google platformuna özel uygulamalar geliştiriyoruz.

UYGULAMA GELİŞTİRME

Kolay Yönetilebilir Webservis yazılımlarımız sayesinde dinamik içeriklerinizin yönetimini online platformlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. E-ticaret, CRM, S&OP ve diğer çözümleriniz için hayata geçireceğiniz uygulamalarınızın yönetimini, alışık olduğunuz paneller üzerinden online yönetmeye devam edebilir, işletme ve kurumunuz için harcayacağınız ekstra eğitim ve entegrasyon maliyetlerini minimize edebilirsiniz.
img

BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Markanıza değer katmak için sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Gelin birlikte neler yapabileceğimizi planlayalım.

TEKLİF ALIN

Mesajınız başarı ile gönderildi. En kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.